Neutrogena -Хипоалергенски лосион за тело

Neutrogena -Хипоалергенски лосион за тело

290.00 ден

SKU: EPH_3596 Категории: , ,
Кошничка
Спореди

Опис

Oваа уникатна  норвешка формула е збогатена со навлажнувачки глицерин и потхранувачки масла, со што ќе уживате во 48 чаца мека кожа.

Неговата лесна и немрсна структура веднаш се впива по што кожата е здрава.

Подари убавина.

Дополнителни информации

Brand

NEUTROGENA

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.