Опис

Novexpert Vitamin C сетот е одличен подарок кој содржи:

Серумот со Ц витамин нуди моќна нега за против стареење и против брчки. Обезбедува сјајна кожа и има превентивен ефект против хиперпигментации.

Пената со Ц витамин е хипо-алерген чистач и обезбедува цврста пена. Оваа пена нежно чисти, отстранува мртви клетки и помага да се чистат и рафинираат порите. Благодарение на составот кој содржи Ц витамин, кожата исто така добива прекрасен сјај.

Дополнителни информации

Brand

NOVEXPERT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.