-30%
Nutrino Lab Snack

Nutrino Lab Snack

69.00 ден

SKU: EPH_9148 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

 

  • Без додаден шеќер (содржи природно присутни шеќери)
  • Без глутен

 

Нето-тежина: 200 г

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.