Опис

Спреј против потење и непријатен мирис на пазувите и дланките, што обезбедува заштита до 10 дена по само една апликација. Уникатниот механизам делува само на хиперактивните потни жлезди, без да влијае на целокупната терморегулација. Се користи според шема во согласност со ритамот на вашето тело.

Ако сакате, можете да го комбинирате со парфеми, дезодоранси и сапуни кои не влијаат на неговиот ефект.

Ефикасен и економичен производ.

Погоден за:
– прекумерно потење и непријатен мирис
– дланките и пазувите.

Делување:
– Заштитува од потење 10 до 14 дена
– Ги отстранува непријатните мириси
– Не ја нарушува терморегулацијата
– Не остава дамки на облеката

Како да се користи:
Пред прва употреба навечер, измијте ги пазувите со вода и сапун и проверете дали се совршено суви, а потоа ставете спреј. Наутро исплакнете со вода. Повторете ја постапката 3 последователни вечери на здрава, измиена и добро исушена кожа.
За да го задржите ефектот, тогаш аплицирајте еднаш на секои 7 до 14 дена според вашиот личен распоред. На пример, ако се појави потење на 10-тиот ден по првата употреба, ставете го Одорекс Део еднаш на секои 9 дена. Во овој интервал можете да користите парфеми, дезодоранси и сапуни, бидејќи тие не влијаат на ефективноста.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.