Опис

Oligovit Сируп со 10 витамини и 10 минерали, кој го зајакнува имунитетот на вашето дете.

Дополнителни информации

Brand

GALENIKA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.