Опис

Omnikum Vitamin C 1000mg 75 таблети + ПОДАРОК Omnikum Zn&Se 45 таблети.

Omnikum Vitamin C 1000mg се таблети со Витамин Ц и екстракт од шипка. Во едно пакување има 75 таблети, доволни за 2 месеци и 15 дена.

Состав:

Витамин Ц ………………..1000 mg
Екстракт од шипка …………40 mg

Omninkum D3 1000 mg -60 капсули

Дополнителни информации

Brand

omnikum

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.