Опис

Пантенол кремата може да биде составен дел на на вашата рутина за нега на кожата, бидејќи и ја дава неопходната елестичност и хидратација.

Состав

Dekspantenol

Пакување

Крем 30г

 

Дополнителни информации

Brand

GALENIKA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.