Опис

Пантенол спреј 10% за нега на сува, груба и испукана кожа.

  • Помага при обновување на кожата и одржување на нејзината природна влажност и еластичност, особено по изложување на сончеви зраци
  • Ја смирува и омекнува кожата после бричење или депилација
  • Се препорачува и за нега на сува и оштетена коса
  • Oсобено практичен за прецизно дозирање

Пакување: 125 мл

Дополнителни информации

Brand

GALENIKA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.