Parodоntax ultra clean-Паста за заби

Parodоntax ultra clean-Паста за заби

237.00 ден

SKU: EPH_3227 Категории , Ознака:
Кошничка
Спореди

Опис

За блескава и здрава насмевка.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.