Опис

Доколку сте љубител на свежи пасти за заби ,Parodontax Extra fresh Ви дава интензивна свежина со разладувачки ефект,создавајќи чувство на свежина во Вашата уста.

Дополнителни информации

Brand

GSK

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.