pedacet

Pedacet шампон против вошки

160.00 ден

Опис

PEDACET ШАМПОН ПРОТИВ ВОШКИ
60 ML

Ефикасно средство против вошки на главата и срамните вошки. Содржи природен пиретрин кој
не е токсичен за човекот и за топлокрвните животни. Пиретринот во комбинација со останатите компоненти го олеснува чистењето на косата и таа останува чиста. Приспособен е за сите типови коса. Може да се употребува секој ден по неколку пати.

Дополнителни информации

Brand

ALAKLOID

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.