ultra air night 0 6

AVENT -цуцла лажливка-ноќна 0-6м

540.00 ден

SKU: EPH_1598 Категории , Ознаки: ,

Опис

Ортодонтска цуцла која е обликувана симетрично и согласно со природниот развој на забите на вашето бебе, дури и кога цуцлата ќе заврши однаопаку во устата. Цуцлите за смирување на Филипс АВЕНТ се достапни во големини од 0 до 18М со најразлични дизајни.

Флуоресцентни , светат во темница

Дополнителни информации

Brand

AVENT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.