Photoderm KID Spray spf 50 – подарок ранче

1,695.00 ден

Опис

Многу висока заштита за деца одобрено од страна на педијатрите.

– Овозможува многу висока УВА/УВБ заштита
– Ја активира природната одбрана на кожата и штити од ризик од клеточно оштетување
– Бојата на производот е природна и се должи на комбинацијата на филтрите

Спреј 200 мл

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.