-14%
prepump

Pre Pump Shot

Original price was: 70.00 ден.Current price is: 60.00 ден.

SKU: EPH_2953 Категории ,
Спореди

Опис

Користејќи Pre Pump Shot пред тренинг, максимално ќе го насочите вниманието на изведените вежби, ќе почувствувате наплив на енергија, кој ќе го трансформирате во ефекти на тренинг!

Pre Pump Shot содржи совршено избалансирани пропорции на висококвалитетни активни супстанции. Бета-аланин, таурин, цитрулин, глукуронолактон, безводен кофеин ќе гарантираат дека ефектите од суплементацијата ќе се почувствуваат веднаш.

Удобната форма на пијалок, која совршено ги надополнува недостатоците на клучните супстанции за секој спортист, импресионира со својот вкус.

Дополнителни информации

Brand

Real Pharm

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.