Опис

Природно богат со амино киселини со разгранет синџир (BCAA), Prime Whey придонесува за раст на мускулите и одржување на тонот на телото. Овој нов асортиман е идеален за сите спортови со сила и може да се користи во програма за брзо губење маснотии. Prime Whey е исто така 100% протеин од сурутка со висока концентрација . Овој висококвалитетен протеински прав со комплексна формула ќе ве придружува во вашите цели за да ви помогне да се надминете себе си и да ги експлодирате вашите цели.

 

/30g /100g
Energy 130 kcal 434 kcal
Fat 2,0 g 6,7 g
– Saturates 1,3 g 4,2 g
Carbohydrates 3,1 g 10,3 g
– Sugars 2,4 g 7,9 g
Protein 25,4 g 84,8 g
Salt 0,09 g 0,31 g
L-Leucine 2427 mg 8090 mg
L-Isoleucine 1377 mg 4590 mg
L-Valine 1191 mg 3970 mg

Дополнителни информации

Brand

QNT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.