Опис

Опис
Пастилите од пролифе содржат жива бактериска култура на Bacillus coagulans (Lactobacillus sporogenes), глуколигосахарид и витамини: B6 (пиридоксин хидрохлорид), B2 (рибофлавин), B1 (тиамин хидрохлорид) и B12 (цијанокобаламин)

Дополнителни информации

Brand

JGL

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.