-19%
bcaa

PROSUPPS HYDRO BCAA

1,290.00 ден

SKU: EPH_7214 Категории , Ознака:
Спореди

Опис

Хидро BCAA се инстант аминокиселини кои содржат 7 g BCAA во сооднос 2: 1: 1 и 3 g есенцијални аминокиселини на EAA. Производот совршено се раствора во вода, поддржува правилна хидратација и има различни освежувачки вкусови. Хидро BCAA е погоден како додаток во исхраната за регенерација по тренинг.

Дополнителни информации

Brand

ProSupps

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.