Опис

Откријте го највкусниот  протеински бар на пазарот. PROTEIN JOY е вистинско чоколадо уживање што ќе ги задоволи вашите вкусови и ќе ви обезбеди многу голема количина протеини. Покрај тоа, најдобрата карактеристика на оваj протеински бар  е особено ниската содржина на шеќер. Поради неговата удобна големина, можете да ги понесете со вас насекаде. Трите позитивно вкусни вкусови на PROTEIN JOY ќе ве намамат со само еден залак.

38% protein

2.2 g  Sugar

Дополнителни информации

Brand

QNT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.