-12%
mass qnt

QNT Muscle Mass 3000 gainer

2,200.00 ден

SKU: EPH_7455 Категории , , Ознака:
Спореди

Опис

Muscle Mass 3000 е идеална за луѓе на кои им е тешко да јадат големи количини храна за да ги достигнат своите вишок калории и затоа добиваат поголема тежина. Благодарение на неговиот оптимален состав, не само богат со протеини, туку и со јаглени хидрати и аминокиселини, Muscle Mass 3000 се издвојува од другите gainers. Ова е главниот додаток кој ви помага да ги постигнете своите цели за зголемување на телесната тежина и мускулна маса.

Ако се обидувате да добиете тежина, Muscle Mass 3000 е за вас. Од суштинско значење за овој важен период за спортистот, протеинот од Muscle Mass 3000 ќе помогне да се зголеми обемот на мускулите и истовремено да се грижи за него. Всушност, покрај високата концентрација на протеин од сурутка, оваа многу квалитетна формула содржи природни извори на БЦАА, есенцијални аминокиселини, како и одличен комплекс на витамини и јаглехидрати.

Дополнителни информации

Brand

QNT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.