-27%
Rabir Chamber

Rabbir Chamber

400.00 ден

SKU: EPH_4434 Категории ,
Спореди

Опис

RabbirChamber е уред за ефикасно внесување на лекот (аеро соли ) до белите дробови. Анти-статичкиот материјал во внатрешноста на цевката овозможува аеросолот да биде суспендиран подолго, што ви дава повеќе време за вдишување и е заштитен од надворешни влијанија. Достапен во 3 големини   мал, среден и голем

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.