Опис

Ултра хидратантна маска, секогаш кога кожата на лицето е уморна, сува и потребна е интензивна и длабинска хидратација, ќе помогне оваа 3 минутна маска со неверојатни состојки: јапонска вакаме алга + розева глина + екстракти од цветови од јапонска цреша + шеа путер + оризово млеко.

Регенерација, затегнување и свеж блескав изглед на сите типови кожа

Дополнителни информации

Brand

REVOX

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.