-20%

SIS Turbo + gels 4 + 1 подарок

Original price was: 750.00 ден.Current price is: 600.00 ден.

Availability: Нема на залиха SKU: EPH_1243 Категории ,

Опис

Турбо + Гел е јагленохидратен енергетски гел кој содржи мешавина од кофеин, бета-аланин и Л-карнитин со уникатно додавање на екстракт од ментол. Оваа мешавина на состојки е формулирана за да помогне во подобрувањето на перформансите на вежбите за време на вежби со висок интензитет, преку доставување енергија и одвојување од замор, а исто така помага да се намали зголемениот термички стрес што се јавува со внатрешни турбо тренинзи.

Дополнителни информации

Brand

SIS

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.