Опис

АCTILIFT  anti age крема
Дерматолошки тестиран крем со DMAE против стареење и за затегнување.Ги намалува симптомите на опуштеност,замор,фрагилност и сувост.Моќен навлажнувач за лице,врат и деколте за секаков тип на кожа. Активни состојки
-ДМАЕ
-Гликолна киселина
-Витамин А и Е
-Биосахарид
-Ресвератрол
Начин на употреба
Се нанесува на чиста кожа еднаш или повеќепати на ден

Дополнителни информации

Brand

SKINTECH

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.