SKINTECH ATROFILIN anti age complex-Крема

SKINTECH ATROFILIN anti age complex-Крема

2,600.00 ден

SKU: EPH_7582 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

Дерматолошки тестирана крема без парабени,дава волумен на кожата и во исто време ги просветлува пигментните флеки.Специфичната комбинација на активни компоненти дава одлични резултати,го подобрува тонусот на кожата,ја просветлува и ги редуцира симптомите на опуштеност и сувост.Со редовно користење минимум 3 недели  се постигнува видливо подобрување на квалитетот на кожата.
активни состојки
-Ацетил хексапептид-38
-Којик дипалматат
-ДМАЕ (диметиламиноетанол)
-morbus alba leaf extract
Начин на употрба
Еднаш или повеќепати на ден се аплицира во тенок слој на целото лице.

Дополнителни информации

Brand

SKINTECH

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.