Опис

ULTRA V CREAM
Извонредно богат крем со лесна текстура за висок сјај на кожата,измазнување на несовршеностите.
Содржи комплекс на витамини како и моќни антиоксиданти кои создаваат единствена синергија.
Начин на употреба
Се нанесува во тенок слој со нежни масажни движења на целото лице еднаш или повеќепати на ден.
Активни состојки
Витамини А Е Ц Х(биотин) Б6 и Б5
Антиоксиданти

Дополнителни информации

Brand

PEEL2GLOW

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.