-13%
Take-a-whey протеин 900 г.

Take-a-whey протеин 900 г.

700.00 ден

SKU: EPH_8337 Категории: , , Ознака:
Кошничка
Спореди

Опис

Take-a-whey протеин од сурутка за секојднева употреба. Пакување од 900 гр. Со 29 изворедни вкусови. Лесен за приготвување, вкусен и здрав. 20 грама Протеин во порција.

Начин на употреба:

Измешајте 2 лажици (мерник) со 250 мл вода или млеко.

Дополнителни информации

Brand

Take-a-whey

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.