viber_image_2023-06-27_18-13-55-839

Twistshake Глодалка 2+m

330.00 ден

SKU: EPH_6919 Категории ,

Опис

Twistshake глодалката за ладење непца изработена од мек материјал и е со рапава површина,
која што ги масира непцата. Специјалниот материјал за ладење го стимулира развојот на забите,
а стигнува дури до катниците.Да се чува во фрижидер пред употреба.

Детали
Без BPA, BPS и BPF – безбедни за Вашето дете и за Вас
Рапава површина, која што ги масира непцата
Ладење на непцата, помага во развојот на бебето
Екстра лесно и едноставно е да се одржува чисто
Одговара за деца од и над 2 месеци
Погодна за машинско миење – ставете ја во горниот дел
Премиум материјал – PP и TPE – пластика

Дополнителни информации

Brand

TWISTSHAKE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.