Опис

Кажете збогум на бескрајните пресоблекувања и кажете здраво на сувите бебешки алишта со нашето лигавче со долги ракави. Површината е без ПВЦ и безбедна за околината.

Дополнителни информации

Brand

TWISTSHAKE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.