Опис

Twistshake мини чашката е совршен чекор за детето кое учи да пие.Мекото клунче кое
не протекува го поддржува активниот животен стил на децата. Рачката што е лесна
за држење им дозволува на вашите малечки да играат без да направат неред.
Лесно отстранете го силиконското капаче и чашката ќе има слободен проток.
Миксерот за овошје е револуционерна, иновација пред-патентирање што им
овозможува подеднакво на децата и родителите да создаваат
неверојатни пијалоци. Измешајте ги вашите омилени овошја со
вода и протресете за да создадете вкусна, здрава,
вода со природно овошје.

Детали
Без BPA, BPS и BPF, безбедни и за Вас и за Вашето бебе.
Миксер за овошје – измешајте го Вашето омилено овошје со вода, протресете
и уживајте во фантастичните вкусови кои се впиени во вашиот пијалок.Здраво и вкусно!
Некапечко клунче – за Вашето дете да може да остане активно без да прави неред
Ергономичен дизајн – лесно и удобно за држење дури и при енергични игри
Екстра широк врат – нашиот паметен дизајн ги олеснува и
повторните полнења,но и чистењето
Соодветно за деца над 4 месеци
PP и TPE пластика – произведено од премум материјал

Дополнителни информации

Brand

TWISTSHAKE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.