Опис

Од програмата на Twistshake ви ги препорачуваме овие
прекрасни плишани мини-ќебенца кои во исто време се и играчка
за вашите најмили. Можете да одберете модели со различни
видови животни и секако во различни бои.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.