Опис

Twistshake Подлогата на клик е произведена за хранењето на Вашето дете да биде
поудобно и посреќно искуство. Лесно закачете ја чинијата со само еден клик.
Подлогата на клик се лепи на масата или на тацната, со што е речиси невозможно
да се придвижи. Одговара на сите Twistshake чинии и шишенца.

Детали
Без BPA, BPS и BPF – Безбедни за Вашето дете и за Вас
Подлога на клик – Достапна во 2 големини. Прицврстете ја Вашата омилена чинија и подлогата се лепи на масата.
Премиум материјал – Изработка од силикон
Изберете ја Вашата чинија – Одговара на сите Twistshake модели, одберете го Вашиот фаворит
Одговара за деца од и над 6 месеци
Погодна за машинско миење – ставете ја во горниот дел
ВНИМАНИЕ! Подлогата да не се става во микробранова печка.

Дополнителни информации

Brand

TWISTSHAKE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.