Опис

Twistshake шишето е направено од стакло издржливо на високи температури, што значи дека може да се загрева во микробранова печка или загревач за шишиња, да се чисти во машина за миење на садови и да се стерилизира на висока температура. Бидете во тек со растот на Вашето дете со шест различни стапки на проток.
Користете само Twistshake цуцли со Вашето Twistshake шише.
Поради хигиенски причини препорачуваме да ја заменувате цуцлата секои два месеци.

Дополнителни информации

Brand

TWISTSHAKE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.