-30%
Twistshake х 5 Вреќичка за кашички 220ml

Twistshake х 5 Вреќичка за кашички 220ml

600.00 ден

SKU: EPH_8416 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

Twistshake вреќичката за кашички, наполнете ја со домашно
подготвена каша или смути. Оставете да се развие Вашата
фантазија подготвувајќи вкусна храна за Вашето дете.
Twistshake Вреќичката за кашички е совршена за моментите
додека сте во движење.

Детали
Без BPA – Безбедни за Вашето дете и за Вас
Пријателска кон околината – Twistshake Вреќичката за кашички е за повеќекратна употреба
Погодна за машинско миење и за чување во фрижидер
Модерен дизајн – Одберете од 8-те прекрасни дизајни
Практична големина – зафатнина од 220 ml

Дополнителни информации

Brand

TWISTSHAKE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.