Twistshake Чашка за деца 12+m 360ml

526.00 ден

SKU: EPH_5378 Категории ,

Опис

Twistshake чашката е за користење во комбинација со бебешкото шише. Некапечкото клунче
го поддржува активниот животен стил на децата.Лесно отстранете го силиконското капаче
и чашката ќе има слободен проток.Миксерот за овошје е револуционерна, иновација
пред-патентирање што им овозможува подеднакво на децата и родителите да создаваат
неверојатни пијалоци. Измешајте ги Вашите омилени овошја со вода и протресете за
да создадете вкусна, здрава, вода со природно овошје.

Детали
Без BPA, BPS и BPF, безбедни и за Вас и за Вашето бебе.
Миксер за овошје – измешајте го Вашето омилено овошје со вода, протресете
и уживајте во фантастичните вкусови кои се впиени во Вашиот пијалок.
Здраво и вкусно!
Некапечко клунче – совршено за поголеми деца
Екстра широк врат – нашиот паметен дизајн ги олеснува и повторните
полнења, но и чистењето
Соодветно за деца над12 месеци
PP и TPE пластика – произведено од премум материјал

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.