Опис

Twistshake чашката со цевка е совршено решение кога поголемите деца започнуваат со пиење.
Таа е некапечка и лесна за користење и доаѓа заедно со уникатно капаче на влечење.
Чашката е еднакво лесна и за користење и за расклопување кога е време за чистење и се
обезбедува добра хигиена.Компатибилна е со Twistshake шишињата. Цевката е прилагодена
да одговара и за детската чашка.

Детали
Силиконската цевка е мека и е заштитена со хигиенското капаче
Доаѓа заедно со некапечки отвор
Лесно се отвора и затвора со влечење
Одговара за деца за и над 12 месеци
Може да се чисти со машинско миење на садови – поставете ја во горниот дел
Собира до 360 ml
Без BPA – безбедни за Вашето дете и за Вас

Дополнителни информации

Brand

TWISTSHAKE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.