Опис

Twistshake Топло или студено изолираното шише со капацитет од 420 ml е изработено од квалитетен не’рѓосувачки челик.
Тенкиот дизајн е совршен за Вашите Twistshake пијалоци и за Вашата бебешка торба. Сочувајте ги Вашите пијалоци
топли или студени до 10 часа, благодарение на нашиот дизајн на двојниот ѕид од не’рѓосувачки челик. Шишето
е заштитено од супер-мек гумен слој што совршено одговара на Вашите раце. Широкиот отвор овозможува лесно претурање.
Исперете го Вашето Топло или студено шише пред првата употреба. Промешајте и избришете го капакот после миење,
бидејќи може да се насобере вода во него.Не го ставајте во замрзнувач или микро-бранова печка.

Детали
Без BPA, BPS и BPF – безбедни за Вашето дете и за Вас
Големина – 420 ml капацитет. Внатрешната димензија на шишето изнесува околу 5см.
Користење и чување – Шишето и капачето треба да се мијат рачно со нежно средство за миење.
Топло или ладно
1. Широк отвор
Со помош на широкиот отвор на Twistshake Топло или студено шишето е многу лесно да се претура.
2. Топли пијалоци
Ги чува Вашите пијалоци топли и до 10 часа.
3. Студени пијалоци
Додадете мраз во Вашиот пијалак за да биде студен подолго!

4.Термосот го има во различни бои : розе , сино , бело, сиво, црно .

За изборот на боја оставете податоци во забелешка.

Дополнителни информации

Brand

TWISTSHAKE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.