Опис

Tylol hot кесички за деца, 12 монодозни кесички.

Активна Состојка

Paracetamol, Chlorpheniramin, Pseudoephedrin

 Употреба При настинка и затнат нос.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.