Опис

Активна Состојка

Paracetamol, Chlorpheniramin, Pseudoephedrin

 Употреба: при настинка и затнат нос.

12 кесички

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.