uriage miceralna sensitivna koza

URIAGE Термална мицерална вода за чувствителна кожа

630.00 ден

Опис

Термална мицеларна вода за чувствителна кожа

Употреба: Исчистете го лицето со блазница натопена со мицеларната вода. Не треба да се мие. Погодна за лице и очи.

Хипоалергено.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.