URIAGE Cu-Zn спреј

620.00 ден

Спреј за нега на иритирана кожа

SKU: EPH_9826 Категории , Ознака:

Опис

URIAGE 1st Cu-Zn БЕБЕ спреј за нега на иритирана кожа 100 мл
Спрејот е наменет  за нега и заштита на иритирана кожа во делот на  пеленската регија кај бебињата
Има заштитно и регенеративно дејство
Нежно ја штити и смирува нежната бебешка кожа.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.