URIАGE BEBE 1ER PERIORAL-Крема за околу уста

URIАGE BEBE 1ER PERIORAL-Крема за околу уста

330.00 ден

SKU: EPH_9439 Категорија
Кошничка
Спореди

Опис

Крема за периорална нега, наменета за нега на иритирана кожа во пределот околу устата.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.