Опис

Идеално решение за дехидрирана кожа со новиот и единствен патентиран хидротермален комплекс на Uriage.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.