Опис

Масло за чистење и заштита на лице, тело и глава кај доенчиња и бебиња.

При капење нанесете од маслото за чистење и заштитeте ја кожата со нежна масажа. Исплакнете и исушете без триење. Без сапуни. Хипоалергено.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.