Опис

Нежно ја чисти и негува кожата на лицето , ја отстарнува шминката,  секојдневно може да се употреба и  ја прави кожата мека и нежна.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.