uriage prva krema

URIAGE Прва крема за нега и заштита на пеленска регија

500.00 ден

Заштита во пеленска регија

Спореди

Опис

Штити од штетното дејство на урината и столицата со формирање на заштитна обвивка. Иновативна, немасна формула со која кожата „дише“, а притоа е целосно заштитена.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.