Uriage termalna micerallna

URIAGE Термална мицеларна вода за комбинирана и масна кожа 500 ml.

936.00 ден

SKU: EPH_7929 Категории , , Ознака:
Спореди

Опис

URIAGE термална мицеларна вода за комбинирана и масна кожа.

Употреба: Исчистете го лицето со блазница натопена со мицеларната вода. Не треба да се мие. Погодна за лице и очи.

Хипоалергено.

Пакување од 250 ml.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.