Опис

Uriage прва минерална крема за заштита од сонце со е прилагодена за најосетлива бебешка кожа, овозможува максимална заштита од UVA UBA заштита.

spf

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.