Опис

URIAGE Bebe прв крем против теменици 40ml.

– Регулира и спречува настанување на теменица
–  Секојдневна нега на кожата
-Ја смирува иритацијата и брзо ја елиминира теменицата

Употреба:Нанесете на главата на бебето,оставете го преку ноќ и наутро измијте.

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.