Опис

  • За зрела кожа
  • Со проколаген, ретинол, витамин Ц и витамин Е, хијалуронска киселина и обновувачки растителен комплекс (шеа путер, путер од илипе, масло од јојоба)
  • Дерматолошки тестирано

Со кремата, контурите на лицето се подобро дефинирани и кожата го има повторно природниот сјај. Текстурата на кремот е ултракомфорна и лесна.

Кожата на лицето е обновена, заоблена и со помлад изглед.

Пакување: 50 мл

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.