viber_image_2023-07-31_13-58-45-722

Uriage Age Absolu – ноќна крема/маска

2,530.00 ден

SKU: EPH_4441 Категории , ,

Опис

URIAGE AGE ABSOLU – Ноќна маска со интензивна заштита против стареење за сите типови кожа 50мл.

Дополнителни информации

Тип / Употреба

age protect, креми

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.